בריכות אייס

האם רכשת אייס בריכות או שאתה שוקל לרכוש בריכות? תשמח לדעת שהתקנת בריכות הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את האייס בריכות באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת בריכות הוראות הרכבת בריכות  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד בריכות, כגון: חיבור משאבת החול לאייס בריכות באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של אייס בריכות והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי הבריכות. יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת לבריכות. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות ל.

ההוראות להתקנת והרכבת האייס בריכות עשויות להשתנות בהתאם לסוג האייס בריכות. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.