חברת "בלו בלו" בריכה

האם רכשת בריכה או שאתה שוקל לרכוש בריכה ? תשמח לדעת שהתקנת בריכה הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את הבריכה מחברת בלו בלו באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

מחפשים בריכה? רוצים התקנת בריכות שחייה בחינם? אתר ספא ובריכות מציעה מגוון רכב של בריכות, מיד 2 בריכות ועד מחירון של בריכות שחייה. וזה לא הכל! יש גם ספא ביתי להציע לכם!.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת הבריכה הוראות הרכבת הבריכה  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד הבריכה מחברת בלו בלו, כגון: חיבור משאבת החול לבריכה באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של בריכה והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי הבריכה יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת לבריכה. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות לבריכה.

ההוראות להתקנת והרכבת הבריכה עשויות להשתנות בהתאם לסוג הבריכה מחברת בלו בלו. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.