מדריך להתקנת בריכת בסט וואי

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

האם רכשת בריכת בסט וואי או שאתה שוקל לרכוש בריכת בסט וואי? תשמח לדעת שהתקנת בריכת בסט וואי הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את הבריכת בסט וואי באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת הבריכת בסט וואי הוראות הרכבת הבריכת בסט וואי  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד הבריכת בסט וואי, כגון: חיבור משאבת החול לבריכת בסט וואי באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של בריכת בסט וואי והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי הבריכת בסט וואי. יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת לבריכת בסט וואי. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות לבריכת בסט וואי.

ההוראות להתקנת והרכבת הבריכת בסט וואי עשויות להשתנות בהתאם לסוג הבריכת בסט וואי. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.