מדריך להתקנת בריכת שחייה אינטקס

האם רכשת בריכות שחייה אינטקס או שאתה שוקל לרכוש בריכת שחייה אינטקס? תשמח לדעת שהתקנת בריכת שחייה אינטקס הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את הבריכת שחייה אינטקס באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת הבריכת שחייה אינטקס הוראות הרכבת הבריכת שחייה אינטקס  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד הבריכת שחייה אינטקס, כגון: חיבור משאבת החול לבריכת שחייה אינטקס באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

מחפשים בריכה? רוצים התקנת בריכות שחייה בחינם? אתר ספא ובריכות מציעה מגוון רכב של בריכות, מיד 2 בריכות ועד מחירון של בריכות שחייה. וזה לא הכל! יש גם ספא ביתי להציע לכם!.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של בריכת שחייה אינטקס והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי הבריכת שחייה אינטקס. יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת לבריכת שחייה אינטקס. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות לבריכת שחייה אינטקס.

ההוראות להתקנת והרכבת הבריכת שחייה אינטקס עשויות להשתנות בהתאם לסוג הבריכת שחייה אינטקס. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.