מדריך להתקנת בריכת bestway

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

האם רכשת בריכת bestway או שאתה שוקל לרכוש בריכת bestway? תשמח לדעת שהתקנת בריכת bestway הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את הבריכת bestway באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת הבריכת bestway הוראות הרכבת הבריכת bestway  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד הבריכת bestway, כגון: חיבור משאבת החול לבריכת bestway באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

מחפשים בריכה? רוצים התקנת בריכות שחייה בחינם? אתר ספא ובריכות מציעה מגוון רכב של בריכות, מיד 2 בריכות ועד מחירון של בריכות שחייה. וזה לא הכל! יש גם ספא ביתי להציע לכם!.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של בריכת bestway והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי הבריכת bestway. יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת לבריכת bestway. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות לבריכת bestway.

ההוראות להתקנת והרכבת הבריכת bestway עשויות להשתנות בהתאם לסוג הבריכת bestway. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.