מדריך להתקנת הום סנטר בריכה

ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

האם רכשת הום סנטר בריכה או שאתה שוקל לרכוש הום סנטר בריכה? תשמח לדעת שהתקנת הום סנטר בריכה הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את ההום סנטר בריכה באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת ההום סנטר בריכה הוראות הרכבת ההום סנטר בריכה  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד ההום סנטר בריכה, כגון: חיבור משאבת החול להום סנטר בריכה באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

מחפשים בריכה? רוצים התקנת בריכות שחייה בחינם? אתר ספא ובריכות מציעה מגוון רכב של בריכות, מיד 2 בריכות ועד מחירון של בריכות שחייה. וזה לא הכל! יש גם ספא ביתי להציע לכם!.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של הום סנטר בריכה והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי ההום סנטר בריכה. יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת להום סנטר בריכה. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות להום סנטר בריכה.

ההוראות להתקנת והרכבת ההום סנטר בריכה עשויות להשתנות בהתאם לסוג ההום סנטר בריכה. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.