ספא ובריכות מביאים לכם את כל המידע הנחוץ אודות התקנת בריכות וספא ביתיות.

אחד השיקולים העיקריים שיש לקחת בחשבון לפני התקנת בריכת שחייה פרטית בחצר האחורית הוא עונת הרחצה הקצרה, שנמשכת עד ארבעה חודשים. למרות העובדה כי חורפים בישראל נחשבים לידידותיים יותר מאשר חורפים אחרים. למרבה המזל, ישנם כיום פתרונות לחימום בריכה המאריכים את עונת הרחצה, כך שניתן להשתמש בבריכה גם במזג אוויר גשום או קר. הדבר החשוב הוא שפתרון החימום שתבחרו חייב להיות איכותי וידידותי על מנת לספק את המענה הטוב ביותר לטווח הארוך ויספק לכם את השירות הטוב ביותר מזה שנים רבות.

מחפשים בריכה? רוצים התקנת בריכות שחייה בחינם? אתר ספא ובריכות מציעה מגוון רכב של בריכות, מיד 2 בריכות ועד מחירון של בריכות שחייה. וזה לא הכל! יש גם ספא ביתי להציע לכם!.

חימום הבריכה ללא ספק יאריך את עונת הרחצה ויאפשר לכם ליהנות מזמן ארוך יותר בחצר. עם זאת, מכיוון שמדובר בהשקעה, ישנם בעלי בריכות המחפשים חלופות זולות יותר תוך שימוש בפתרונות חימום יד שנייה כדוגמה. חיפושים כמו "דוד מים יד שנייה" או "משאבת חום בריכת שחייה יד שנייה" הם נפוצים ולא חסרי תועלת. עם זאת, אם אחד הדברים שנלמד מהניסיון שלנו בתחום זה הוא שהרצון לחסוך בעלויות עשוי לעלות לכם במחיר גבוה בעתיד. לכן, בדרך כלל כדאי להשקיע בממרח ולקצור את כל היתרונות הנלווים אליו.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.