האם רכשת בריכת אינטקס לילדים או שאתה שוקל לרכוש בריכת אינטקס לילדים? תשמח לדעת שהתקנת בריכת אינטקס לילדים הפכה לסדרת פעולות פשוטות, כך שתוכל להרכיב את הבריכת אינטקס לילדים באופן מיידי ללא ידע מיוחד.

בדף הבא תקבלו את כל ההוראות להתקנת הבריכת אינטקס לילדים הוראות הרכבת הבריכת אינטקס לילדים  והוראות ההתקנה וההרכבה של ציוד הבריכת אינטקס לילדים, כגון: חיבור משאבת החול לבריכת אינטקס לילדים באמצעות שלבים מתאימים, תמונות ו סרטונים.

התקנת בריכות עגולות ומלבניות

בעת התקנת בריכות שחייה ביתיות וגיניות, בריכות השחייה מגיעות בגדלים וצורות רבות. לכן הוראות ההתקנה ישתנו בהתאם לדגמים או לסוגים שונים של בריכות. על מנת להבטיח את ביטחונכם ושל ילדיכם, הקפידו לבצע את הוראות היצרן בכדי להבטיח התקנה בטוחה ונכונה של בריכת השחייה.

פילוס שטח לבריכות גינה

למרות שבריכות גינה לבית נועדו לעמוד בלחץ רב, יש להן גם את הגבולות שלהן. תנאי הכרחי לפני התקנה של בריכת אינטקס לילדים והרכבתה, הוא שמירה על חלוקת המשקל באופן שווה בין כל תומכי הבריכת אינטקס לילדים. יש לפלס, ליישר ולהדק את השטח מתחת לבריכת אינטקס לילדים. ככל שהשטח יהיה ישר ומהודק כך החלוקה תהיה מדויקת יותר. מים יכולים ליצור לחץ רב כאשר בריכת השחייה הביתית נמצאת בשיפוע, דבר שיכול בטווח הארוך לשנות את מבנה בריכת השחייה, או גרוע מכך, ליצור אזור רגיש יותר לקריעה.

לאחר הפילוס, מומלץ להניח תחתיות לבריכת אינטקס לילדים.

ההוראות להתקנת והרכבת הבריכת אינטקס לילדים עשויות להשתנות בהתאם לסוג הבריכת אינטקס לילדים. ההרכבה נעשית בצורה פשוטה ואינה מצריכה כלים רבים. בדרך כלל, הערכה מגיעה גם עם וידאו עם הוראות.

שלבי ההתקנה:

מיין חלקים לפי מספר חלק.

  1. הניחו את לוח המגן.
  2. הרכיבו את עמודי המסגרת.
  3. הרכיבו את זווית החיבור
  4. נעל את המסגרת בהתאם לסיכת הנעילה.
  5. הרכיבו את עמוד התמיכה.
  6. הרכיב התחתון בעמודת התמיכה.
  7. מתחו את התחתית ומלאו אותה במים.